Kapat
Dünyanın En Küçük Telefonu Palm
Mobil 165 0

Dünyanın En Küçük Telefonu Palm

Dünyanın en küçük telefonu Palm, akıllı telefon piyasasında yer alan modellerin gün geçtikçe ebatlarının daha da büyümesi her teknoloji meraklısının gözünden kaçmayan bir detay olarak adlandırılabiliyor. Ancak bu gelişmenin tam tersi bir yol izleyen Çin merkezli TCL firması, Dünyanın en küçük akıllı telefonunu üretti. TCL Palm adıyla piyasada yer alan akıllı telefon, ebatlarıyla teknoloji meraklılarını şaşırtan bir konumda yer alıyor.

 

TCL Palm Modelinin Özellikleri

3.3 inç ebatında bir ekrana sahip olan dünyanın en küçük telefonu Palm modeli, 720 IPS LCD ekranıyla da ideal olarak ifade ediliyor. Snapdragon 435 işlemciye sahip olan bu telefon, 32 GB hafızaya da sahip olarak öne çıkıyor. 800 mAH batarya, 12 MP arka kamera ve 8 MP ön kameraya sahip olan bu telefon, etkili bir minimalist çalışma olarak adlandırılabiliyor. Orta segmentte değerlendirilen bu telefonun, son derecede ideal bir yapıda olduğu ifade edilebiliyor. TCL Palm akıllı telefon tasarımın Android 8 Oreo işletim sistemini ye yüz tanıma özelliğini de içerisinde barındırabiliyor.

TCL Palm Akıllı Telefon

 

TCL Palm Fiyatı

Palm telefon modelinin özellikleri ebatına nazaran oldukça kapsamlı olarak ifade edilebiliyor. TCL Palm fiyat olarak da beklentilerden daha yüksek bir telefon modeli olarak da adlandırılabiliyor. 3000 TL gibi bir fiyat aralığında kullanıcılara sunulan bu telefon modeline çok fazla ilgi gösterilmeyeceği konusunda bir ön yargı da bulunuluyor. Büyük firmaların akıllı telefon tasarımları kadar cezbedici bir model olduğu da söylenemeyen durumlardan bir tanesi olarak ifade ediliyor.

{Serkan Örüç}

Bilgi yolunda ilerlemeye geldim, sizlerle beraber en adrenalin bilgileri keşfedeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sukulent fiyat sukulent saksı sukulent fiyatları duvar saksısı sukulent satın al Boyler Serpantin Tamiri Boyler Tamiri Boyler Servisi