Kapat
Samsung Galaxy F
Mobil 121 2

Samsung Yeni Katlanabilir Telefon

Evet, merak uyandıran cihaz Samsung Galaxy F olarak adlandırılacak (muhtemelen ‘F’ katlanabilirlik anlamına geliyor) ve katlanabilir telefon ana markadan türünün ilk örneği olacak.

Şapkalarınızı tutun, çünkü Samsung ilk katlanabilir telefonunu serbest bırakmaya hazır.

Çok lanet olası heyecan verici şeyler. Peki, bu dünyadaki en üst seviye teknoloji için ne ödemeyi bekleyebiliriz?

Samsung Galaxy F maliyeti ne kadar olacak?

Henüz Samsung’tan resmi bir kelime gelmiyor, ancak şirket yöneticilerinden biri bize düşünce için küçük bir yemek verdi.

Phone Manager bir habere göre, “Klasör telefonu birinci sınıf bir telefonun iki katı fiyata çıkacak, bu nedenle güçlü bir kullanıcı davası gerekiyor” dedi.

En üst seviye Flagship Phone olan cihazlar bugünlerde yaklaşık £ 1,000 puanla perakende satış yapma eğilimindedir. Bu, Samsung Galaxy F’nin (katlanabilir telefon) 2.000 £ civarında bir fiyat etiketi ile piyasaya sürüleceği anlamına gelebilir.

Tabii ki, Flagship Phone bu ay sonra resmen ilan olana kadar kimse bu fiyatı doğrulamak için gidiyor.

Ama Samsung Galaxy F gerçekten maliyeti olacak mı? Kısa cevap, evet, evet.

İşin aslı, burada yepyeni bir deneyim için para ödüyor olmanız. Cihazın yeni spanking yapan bir teknoloji taşıdığını unutmamalısınız. Bir tablet yapmak için katlanabilen bir el cihazına sahip olma fikri kesinlikle çok çekici.

 

katlanabilir telefon

 

Flagship Phone Akıllı Telefonların Geleceği

Samsung Galaxy F gerçek bir pazar oyunu değiştirici olabilir. Katlanabilir telefonların oldukça uzun süredir piyasaya sürülmesini bekliyorduk ve daha önce teknolojiyi gösteren prototipler gördük. Bunu, telefon ekranlarının giderek daha da büyüdüğünü ve bu yeni Flagship Phone şu an ihtiyacımız olan şey olabileceğini de ekleyin.

Samsung Galaxy F’yi kendiniz görmek için sabırsızlanıyorum? Yalnız değilsin. Neyse ki, gelecek paketlenmemiş etkinliğin bir parçası olarak 20 Şubat’taki yeni telefon hakkında daha fazla şey öğreneceğiz. Bunu söyleyerek, Samsung son bir videoda sinsice bir ön izlemesini sızdırılmış gibi görünüyor.

 

Lansman ayrıca yeni Samsung Galaxy S10 ve S10 + ‘nın duyurusunu görecek. Cihazların, ekran camının köşesine yerleştirilmiş olan selfie kamını ve yüksek teknoloji özelliklerini görebilecekleri büyük delikli ekranlara sahip olduğu iddia ediliyor.

{Serkan Örüç}

Bilgi yolunda ilerlemeye geldim, sizlerle beraber en adrenalin bilgileri keşfedeceğiz.

“Samsung Yeni Katlanabilir Telefon” üzerine 2 yorum

  1. Fatmagül dedi ki:

    Ne güzel bilgiler böylee

    1. Serkan Örüç dedi ki:

      Keyifli okumalar dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sukulent fiyat sukulent saksı sukulent fiyatları duvar saksısı sukulent satın al Boyler Serpantin Tamiri Boyler Tamiri Boyler Servisi